KONST / Litografier / Färglitografi 13272436
nr 1327 2436
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Färglitografi, "Noaks Ark". Signerad, EA-upplaga, daterad 1977. Motivet: 46x54cm
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:01:28
18/5 17:13:03
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson